Вівторок, 26.11.2024, 01:15

Меню сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 355
Хмарка тегів
Погода
Друзі сайту
AutoMash - все про автомобили
 

Більше наших друзів

Наша кнопка:
Цікавинки - знайдіть тут багато цікавих фактів
Код кнопки:

Статистика

Ваш IP: 3.146.152.147
Ваш інтернет браузер:


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Липень » 7 » Рейтинг країн, де сильно контролюється інтернет
23:53
Рейтинг країн, де сильно контролюється інтернет
Зараз розкажемо вам про країни, де уряд жорстко контролює інтернет, не дозволяючи своїм громадянам висловлюватися проти існуючий режим. В деяких випадках такі країни взагалі роблять Інтернет тяжкодоступним для своїх жителів - щоб не особливо складно було відстежувати поведінку кожного користувача в Мережі. Менше користувачів Інтернету - менше проблем.
Іран
Блоггерів, які критикують уряд або релігійних фігур цієї країни затримує поліція, і з ними проводяться "роз'яснювальні бесіди". Уряд вимагає того, щоб кожна людина, яка веде свій блог в Ірані, реєструвала цей ресурс в Міністерстві Мистецтва і Культури. Уряд блокує сторінки, де критикується режим правління. Особливо контролюються сайти з області захисту прав жінок, крім того, блокуються інтернет-магазини.
Саудівська Аравія
Близько 400 тисяч сайтів блокується урядом цієї країни. У число заблокованих входять сайти політичної, соціальної і релігійної тематик. Згідно дослідження, проведеного ще в 2004 році, Саудівська Аравія надзвичайно агресивно відноситься до сайтів з порнографією, ігрових сайтів, та сайтів, де обговорюється мусульманство.

Куба
Начебто "Острів свободи", а ось Інтернет тут тяжкодоступний. Взагалі кажучи, на Кубі один з найнижчих показників розповсюдження ПК серед місцевого населення. А користування Інтернетом - взагалі найнижче після всієї Західної півкулі. Громадяни користуються Інтернетом через урядові точки доступу, де ведеться моніторинг за кожним IP. Фільтрується контент, перевіряється історія роботи в Мережі. Тільки блоггерам і чиновникам, які підтримують режим, дозволяється завантажувати контент в Мережу.
Бірма
Тут взагалі піддається цензурі все і вся. Інтернету практично немає, і існуючі точки доступу дуже жорстко контролюються урядом, включаючи електронну пошту, плюс відсікаються сайти, де є хоч би щонайменша згадка про права людини. Зрозуміло, що блокуються і сайти, що належать політичній опозиції (ці сайти розміщуються і наповнюються за межами Бірми - всередині це просто неможливо).

Північна Корея
Це взагалі одна з найбільш закритих країн світу, де Інтернет - щось, недоступне простим смертним. Зі всіх жителів Північної Кореї доступ до мережі має 4% від населення, це всього декілька сотень тисяч громадян. Серед них - військові, чиновники та інші. Уряд контролює все і вся в Інтернеті - наприклад, громадяни просто не можуть завести сайт, як це робиться в будь-якій іншій країні. Блоггінг взагалі не дозволений в Північній Кореї, а весь контент, що завантажується, перевіряється відповідними службами безпеки.
Категорія: Ком'ютери та інтернет | Переглядів: 2005 | Додав: petro | Теги: контроль, Бірма, Саудівська Аравія, Північна Корея, Інтернет, цензура, Іран, куба | Рейтинг: 0.0/0
Подібні цікаві статті:


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]