Люди, що беруть відпустку всього на тиждень, повинні знати, що їх відпочинок, зводиться до трьох днів, так як потрібно 4 дні на "переключення". Саме на четвертий день люди відчувають найбільше розслаблення і, нарешті, забувають про повсякденний стрес.
|
Для того, щоб відчути впевненість у собі, не обов'язково вживати "для хоробрості" алкоголь. Достатньо просто вважати, що ти п'єш спиртне, з'ясували вчені. Психологи з Університету П'єра Мендеса-Франса, що у Франції, вияснили, що алкоголь дійсно працює на підвищення самооцінки.
|
Міжнародна група генетиків із США, Європи та Австралії повідомила про те, що знайдено ген, під назвою HMGA2, два варіанти якого можуть суттєво підсилити або послабити інтелектуальні можливості людини та її пам'ять.
|
Біологи з Південно-Каліфорнійського університету встановили, яким чином введення стовбурових клітин допомагає стабілізувати імунну систему. На мишах, які страждають на системну склеродермію - захворювання, що характеризується ураженням усіх дрібних судин в організмі, - вченим вдалося відстежити механізм дії стовбурових клітин.
|
Вчені з Берлінського університету імені Гумбольта та Гетингенського університету встановили, що великий шрифт викликає сильніший емоційний вплив на людину, ніж дрібний. У рамках роботи вчені відібрали для тестування 25 добровольців. Їх помістили у кімнату, де на екран комп'ютера виводилися слова з позитивним, негативним та нейтральним емоційним забарвленням - наприклад, "подарунок", "смерть" і "стілець" відповідно.
|
Нейробіологи з США дійшли висновку, що синтез білків, необхідний для формування пам'яті, контролюються за допомогою мікроРНК. Дослідники обробляли вирощені на чашках нейрони необхідним для формування пам'яті гормоном BDNF (нейротропний фактор мозку) і дивилися на процеси, що відбуваються при цьому в клітинах.
|
Згідно нової теорії вчених, завдяки позіханню температура мозку людини швидко знижується до оптимальних величин. Вже висувалися версії, що процес позіхання відбувається через нестачу кисню в організмі людини. Проте, жодна з версій, які лунали раніше не витримувала ніякої критики, розповідають американські вчені.
|
Наш спосіб життя, в основі якого є нестача фізичної активності та незбалансованість раціону підвищує ризик розвитку багатьох захворювань серця. За словами дієтологів, можна виправити ситуацію, додавши до раціону десять продуктів, які є надзвичайно корисними для нашого серця.
|
Вчені виявили, що люди, які мають ген ABCC9 сплять на півгодини більше ніж люди, які не мають цього гена. Володарем гена ABCC9 є кожен п'ятий європеєць, за даними ВВС. Вони вивчили особливості сну жителів Оркнейських островів, хорватів, голландців, італійців, естонців і німців.
|
Операції з імплантації в очі штучних лінз виявились більш безпечними і результативними, ніж лазерна корекція зору. До такого висновку прийшли лікарі британської клініки Мурфілдс. Медики впевнені, що у майбутньому ця методика стане популярною для лікування короткозорості, хоча зараз набагато більш поширена лазерна хірургія.
| |