Четвер, 25.04.2024, 10:22

Меню сайту
Календар
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наше опитування
Яка у вас швидкість інету?
Всього відповідей: 136
Хмарка тегів
Погода
Друзі сайту
AutoMash - все про автомобили
 

Більше наших друзів

Наша кнопка:
Цікавинки - знайдіть тут багато цікавих фактів
Код кнопки:

Статистика

Ваш IP: 3.135.217.228
Ваш інтернет браузер:


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2011 » Липень » 7 » Нові досягнення літаючого ранця
00:19
Нові досягнення літаючого ранця
Літаючий ранець Martin Jetpack успішно пройшов нові випробування. Як з'ясувалося, людина з цим унікальним пристроєм за спиною може піднятися на висоту 1500 метрів. Випробування проходили в новозеландському регіоні Кентербері. Вони тривали близько 10 хвилин, що стало ще одним рекордом - ніколи ще Jetpack не тримався в повітрі так довго, хоча розрахований він на перебування в повітрі тривалістю до півгодини.
З рюкзаком за спиною літав манекен, а керували пристроєм дистанційно з борту вертольота, що супроводжував машину. У ході тесту літальний апарат планувалося різко опустити до висоти в 900 м, в результаті чого повинен був аварійно спрацювати парашут. Так і сталося, хоча приземлення виявилося досить жорстким, визнали учасники випробувань. Але якщо б на місці манекена був живий чоловік, то цілком ймовірно, що він зміг би покинути місце аварійної посадки самостійно.
За словами винахідника ранця Глена Мартіна, швидкість набору машиною висоти довелося обмежити до 4 м / с, щоб вертоліт встигав за нею.
Мартін працює над своїм дітищем вже 40 років і вклав у нього близько 9,8 млн доларів. Він планує подальше вдосконалення технічних характеристик, перш за все висоти і дальності польоту.
Винахідник створив в 1998 році компанію Martin Jetpack з метою сконструювати ефективний і довговічний ранець для польотів, який би значно перевершив розроблений у 60-х роках Bell Rocket Belt, здатний триматися в повітрі лише 28 секунд.
Нова машина стала значним кроком вперед. Підйомна сила забезпечується обертанням двох гвинтів зі швидкістю до 6000 оборотів в хвилину. Потужність бензинового двигуна становить 200 кінських сил, обсяг - 2 л. Максимальна швидкість - близько 90 км / ч. Запасу палива вистачає на півгодини польоту.
Остаточне рішення про допуск цього пристрою до продажу було прийнято після успішного випробувального польоту, в ході якого було досягнуто попередній рекорд - манекен провів у повітрі сім хвилин, піднімаючись часом на висоту близько 30 м. Керувала ним людина з землі, користуючись пультом дистанційного керування. Для порівняння, в 2008 році на проведеному в США авіашоу ранець не протримався в повітрі довше 45 секунд, піднявшись лише на 1,8 м.
Пристрій розроблялося з метою стати найпростішим в управлінні літальним апаратом. "Все засноване на простих законах фізики. Як сказав Ньютон, на кожну дію є протидія. Тому, вистрілюючи великі об'єми повітря вниз, ви піднімаєтеся вгору і летите", - пояснив Мартін.
Щоб вибрати напрямок польоту, пілот використовує джойстик, розміщений під лівою рукою, а регулювання кута нахилу і дросель управляються правою рукою. "Літаючий ранець" буде обладнаний електронними стабілізаторами польоту і парашутом. Щоб змістити центр ваги і не допустити перекидання пристрою, двигун, паливний бак і сам пілот розміщені під пропелерами.
Всі бажаючі придбати машину будуть допущені до польотів тільки після проходження програми навчання. Пустити Jetpack в продаж передбачається, як і планувалося раніше, до кінця року, його ціна складе близько 75 тисяч доларів. Замовлення на машину вже розмістили близько 2500 чоловік, включаючи арабських шейхів і американських мільйонерів.
Категорія: Технології та винаходи | Переглядів: 1238 | Додав: petro | Теги: випробування, Jetpack, Літаючі ранці | Рейтинг: 0.0/0
Подібні цікаві статті:


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]